Aktualności

Patpol na INTA 2024!

Każdego roku INTA gromadzi najlepszych ekspertów w dziedzinie własności intelektualnej i biznesu z całego świata, tworząc jedno z najważniejszych wydarzeń w branży patentowej.

Naszą kancelarię w tym roku reprezentować będą: Izabella Dudek-Urbanowicz, Dariusz Świerczyński, Joanna Piłka, Dariusz Piróg, Alicja Rytel oraz Justyna Dudek.

To dla nas niezwykle ważna okazja do nawiązania cennych kontaktów, wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat najnowszych trendów w obszarze własności intelektualnej.

Więcej informacji na STRONIE.

Do zobaczenia w Atlancie! ✈️



Widzimy się w Cedzynie!

Już w najbliższy poniedziałek rozpocznie się kolejne Seminarium Rzeczników Patentowych Szkół Wyższych w Cedzynie. Będzie Czytaj dalej

Izabella Dudek Urbanowicz z wyróżnieniem IP Star

Bardzo miło nam poinformować, że w tegorocznym prestiżowym rankingu branżowym IP STARS Izabella Dudek-Urbanowicz, Prezes Czytaj dalej

Co nie może być znakiem towarowym artykuł na IP Blog

Autor: Agnieszka Skrzypczak, rzecznik patentowy w dziale znaków towarowych i wzorów przemysłowych Znakiem towarowym może Czytaj dalej