Aktualności

Zapraszamy na targi Warsaw Pack 2024.

Już jutro rozpoczyna się 9. edycja Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack! Z przyjemnością wracamy na to wyjątkowe wydarzenie, gdzie będziemy rozmawiać o najnowszych trendach w branży opakowań.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska E3.44 w Hali E, gdzie czekać na Was będą nasi eksperci: Joanna Rafalska, Nina Jankowska, dr Katarzyna Jedynak oraz Justyna Dudek. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą na temat ochrony własności intelektualnej i pokażemy, jak możemy wspierać Wasze biznesy w tej dziedzinie.

Warsaw Pack to targi składające się z aż 6 stref tematycznych, obejmujących między innymi techniki pakowania, etykiety i etykietowanie, automatykę, e-commerce, logistykę oraz magazynowanie. To doskonałe miejsce, by dowiedzieć się więcej o nowościach w branży i nawiązać cenne kontakty biznesowe.

Do zobaczenia na targach!


Czy lubimy kupować podróbki?

Ostatnie badania Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) dowiodły, że jedna trzecia Europejczyków jest Czytaj dalej

Kancelaria Patpol wyróżniona w tegorocznym zestawieniu WTR 1000

Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu PATPOL stał się jedną z najlepszych kancelarii w kraju świadczących usługi Czytaj dalej