Kariera

Chcesz pracować z najlepszymi?
Dołącz do naszego zespołu.

Obecnie do zespołu Patpol poszukujemy studenta lub studentkę jednego z wydziałów technicznych Politechniki Warszawskiej z bardzo dobrą znajomością angielskiego oraz niemieckiego lub francuskiego, na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. patentów

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja tłumaczeń tekstów technicznych oraz, po otrzymaniu odpowiedniego przeszkolenia
  • Wykonywanie poszukiwań patentowych w stanie techniki (w odpowiednich bazach danych)
  • Współpraca z rzecznikiem patentowym przy opracowywaniu dokumentacji patentowej

Nasze wymagania

  • Otwarty i analityczny umysł
  • Umiejętność redakcji tekstów w języku polskim
  • Umiejętność wyszukiwania informacji technicznych w języku obcym w Internecie oraz w dostępnej literaturze technicznej

Mile widziane
Znajomość zagadnień ochrony własności przemysłowej

Oferujemy

  • Odpowiednie przeszkolenie
  • Pracę na ½ etatu lub na cały etat/elastyczne godziny pracy/ umowa o pracę
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
  • Pracę w miłym zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Aplikacje, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@patpol.pl