Aktualności

Rzecznicy Patpol w prestiżowym zestawieniu WIPR Leaders Directory

Niezwykle miło nam poinformować, że Izabella Dudek-Urbanowicz, Aleksandra Kryśka i Joanna Piłka zostały wyróżnione w tegorocznym przewodniku WIPR Leaders Directory 2022 wydawanym przez WIPR – World IP Review.

WIPR Leaders to kompleksowy przewodnik prezentujący wiodących ekspertów z zakresu IP na świecie. Zawiera listę ponad 1700 prawników i rzeczników patentowych specjalizujących się w prawie patentowym, znakach towarowych i prawach autorskich.

Wybór ekspertów do przewodnika poprzedza czteromiesięczny okres nominacji, podczas którego zespół WIPR zbiera opinie rynkowe na temat kandydatów, ocenia ich praktykę i wkład w rozwój rynku.

Dziękujemy za rekomendację i gratulujemy naszym ekspertom!

 

 


Patpol recognized in Chambers Europe Guide 2026 

We are proud to announce that Patpol has been ranked in the Chambers Europe Guide 2026 in the Intellectual Property: Filing category.  This distinction reflects the strength of our IP prosecution practice, built on over 60 years of experience, and the consistent efforts of our team in supporting clients with the protection of their innovations across industries.  We would like to thank our clients and business partners for their trust and collaboration, which continue to drive our development and Czytaj dalej

Patpol is heading to INTA 2026 in London!

From the sunny San Diego last year to the historic streets of London this May, Czytaj dalej

Jak przedsiębiorca może odzyskać domenę globalną gdy przejął ją nieuczciwy konkurent?

Autor: mec. Alicja Rytel, prawnik z Patpol Legal Dla przedsiębiorcy planującego działalność na skalę międzynarodową Czytaj dalej