Aktualności

Patpol wspiera schronisko w Milanówku!

W ubiegłą sobotę 13 czerwca odwiedziliśmy czworonogi ze schroniska dla psów i kotów w Milanówku, prowadzonego przez Fundację im. 120-lecia Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami w Polsce.

Przywieźliśmy najpotrzebniejsze artykuły dla zwierzaków, w tym m.in. smaczne gryzaki, preparaty przeciw kleszczom czy specjalistyczną karmę dla piesków z wrażliwym układem trawiennym.

Cieszymy się, że mogliśmy odwiedzić zwierzaki przebywające pod opieką schroniska, a także poznać ich wspaniałych opiekunów ? kierownictwo oraz wolontariuszy.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Monice, która z pasją dba o to, aby jej podopieczni czuli się jak najlepiej i jak najszybciej znajdowali nowy dom.

Doceniamy też ogrom pracy wszystkich wolontariuszy oraz ich bezwarunkowe poświęcenie i miłość dla zwierząt ? jesteście wielcy!

Szczególne podziękowania dla wolontariuszki Hani, która pomagała w organizacji naszej akcji i oprowadziła nas po schronisku.

Zachęcamy wszystkich, którzy mają taką możliwość, do wspierania schronisk dla zwierząt oraz oczywiście do adopcji ? fantastyczne zwierzaki czekają na swoich nowych właścicieli.

Niezwykłe historie podopiecznych schroniska w Milanówku można śledzić na Facebooku: – https://www.facebook.com/schroniskomilanowek

 


Program SME Fund dofinansowanie na zgłoszenia przedmiotów własności przemysłowej

Od 22 stycznia rozpoczyna się nabór do programu dofinansowań przedmiotów własności przemysłowej. SME Fund (fundusz Czytaj dalej

Patpol ponownie wśród najlepiej ocenianych kancelarii IP 

Patpol po raz kolejny znalazł się w gronie najlepiej ocenianych kancelarii własności intelektualnej w Polsce Czytaj dalej

Nagroda Konfederacji Lewiatan dla Niny Jankowskiej

Nina Jankowska, aplikantka rzecznikowska naszej kancelarii otrzymała nagrodę w XV edycji konkursu Urzędu Patentowego RP Czytaj dalej