Aktualności

Dariusz Świerczyński na X Międzynarodowej Konferencji Przemysłu Chemii Gospodarczej

8 czerwca 2021 już po raz dziesiąty odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Gospodarczej organizowana przez wydawcę magazynu Chemia i Biznes.

Wydarzenie jest świetną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacyjnymi pomysłami w branży chemii detergentowej oraz do dyskusji o wyzwaniach czekających branżę i wpływie zmian prawnych na przemysł chemiczny.

Podczas wydarzenia Patpol reprezentuje dr inż. Dariusz Świerczyński.


Patpol z kolejną rekomendacją w międzynarodowym rankingu IAM Patent 1000 w edycji 2021!

Cieszymy się, że możemy poinformować o kolejnym wyróżnieniu dla naszej kancelarii. Kancelaria patentowa Patpol została Czytaj dalej

Domena publiczna i sztuczna inteligencja – czy to rzeczywiście „bezpieczne źródło”?

W dobie dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji coraz więcej twórców i firm korzysta z utworów dostępnych Czytaj dalej

Noworoczny toast: szampan czy tequila?

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego tequila to coś więcej niż zwykły alkohol? Na chwilę przed karnawałem Czytaj dalej