Aktualności

MARQUES Annual Conference do zobaczenia online!

Już w najbliższym tygodniu rozpocznie się doroczne wydarzenie MARQUES Annual Conference, jednego z najbardziej prestiżowych stowarzyszeń w branży IP.

 

W tym roku naszą kancelarie online reprezentują: Aleksandra Kryska, zastępca kierownika działu znaków towarowych i wzorów przemysłowych oraz Agata Witkowska, radca prawny z Patpol Legal.

Do zobaczenia na wykładach i podczas rozmów online!

Wsparcie dla MŚP w Polsce Wschodniej: Dofinansowanie na wzornictwo

7 maja 2024 roku ruszyła unikalna inicjatywa wspierająca rozwój biznesów na terenie Polski Wschodniej. Dla Czytaj dalej

Patpol i Patpol Legal na Forum Inteligentnego Rozwoju 2021

W Toruniu właśnie dobiegło końca  Forum Inteligentnego Rozwoju, ciekawe wydarzenie, na którym nie mogło zabraknąć Czytaj dalej

Patpol firmą roku w rankingu IP Stars 2021!

W najnowszym rankingu IP Stars 2021, wyróżniono najlepsze kancelarie zajmujące się własnością intelektualną na świecie. Czytaj dalej