Aktualności

Za nami Polski Kongres Serowarski!

Dziękujemy za liczny udział w prelekcji Patpol i Patpol Legal podczas Polskiego Kongresu Serowarskiego, który odbył się w ostatnich dniach września w Mrągowie.

Podczas wystąpienia rzecznika patentowego Joanna Piłka i adwokata Jakub Słupski uczestnicy Kongresu mieli okazję dowiedzieć się, jakie kroki warto podjąć w przypadku naruszenia znaku towarowego oraz dlaczego rejestracja znaku towarowego daje szansę na zyskanie faktycznej przewagi konkurencyjnej na rynku.

 


Patent jednolity i Jednolity Sąd Patentowy. Unijne zmiany w zakresie patentów.

Z końcem lutego potwierdzona została data wprowadzenia od 1 czerwca 2023 r. zapowiadanego od dłuższego Czytaj dalej

Raport EPO: Wzrost aktywności polskich wynalazców w 2018 roku

Najnowszy raport Europejskiego Urzędu Patentowego (EPO) podsumowuje Anna Bełcik w artykule Pulsu Biznesu "Polskie patenty Czytaj dalej

Diabelskich sztuczek ciąg dalszy?

W moim wcześniejszym wpisie na bloga pt.: "Diabeł tkwi w szczegółach, czyli od kiedy liczy Czytaj dalej