Aktualności

Dzień Otwarty w Kancelarii Patpol, 26 kwietnia 2023 r.

26 kwietnia świętujemy DZIEŃ WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ. W tym roku w ramach Dni Otwartych Kancelarii Prawnych zapraszamy na bezpłatne konsultacje!

Od 9:00 do 16:00 Nina Jankowska i Katarzyna Jedynak będą udzielały bezpłatnych porad z zakresu IP. Można z nich skorzystać:
📌 stacjonarnie w naszej siedzibie przy ul. Nowoursynowskiej 162 J w Warszawie,
📞 telefonicznie pod numerem +48 22 546 91 00,
📧 online pisząc na adres: nina.jankowska@patpol.pl i katarzyna.jedynak@patpol.pl

Możecie do nas pisać, dzwonić oraz przyjść porozmawiać.

Światowy Dzień Własności Intelektualnej został ustanowiony przez Światową Organizację Własności Intelektualnej (WIPO) w 2000 roku, by upamiętnić wejście w życie konwencji powołującej WIPO w 1970 roku.

W tym roku Światowy Dzień Własności Intelektualnej obchodzony jest w ramach IP WEEK, którego motywem przewodnim jest rola kobiet w sektorze IP. Polska Izba Rzeczników Patentowych przygotowała szereg wydarzeń przybliżających osiągnięcia znanych naukowczyń i badaczek, zachęcając małe dziewczynki i kobiety do związania sięze światem nauki oraz własności intelektualnej (Harmonogram Wydarzeń).

Zapraszamy na dzień otwarty w Kancelarii Patpol!


Reklama w social mediach dopuszczalna, ale ma być jawna – Artykuł Agaty Witkowskiej w Prawo.pl

Autor: Agata Witkowska, radca prawny, Patpol Legal Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów bacznie przygląda się Czytaj dalej

Izabella Dudek-Urbanowicz na PTMG w Lizbonie!

Już za tydzień w dniach 5-8 października w Lizbonie rozpocznie się jubileuszowa, setna edycja konferencji Czytaj dalej

dr Magdalena Tagowska wyróżniona w rankingu IP Stars 2021!

Miło nam poinformować, że dr Magdalena Tagowska, znalazła się w gronie najlepszych rzeczniczek patentowych na Czytaj dalej