Aktualności

Dr. Inż. Dariusz Świerczyński ? wyróżniony w rankingu IAM Patent 1000!

Kolejny rok z rzędu rzecznik patentowy i Kierownik Działu Patentów w Patpol dr Inż. Dariusz Świerczyński został wyróżniony w prestiżowym, międzynarodowym rankingu IAM Patent 1000. Nagroda to doskonałe potwierdzenie zarówno wysokich kompetencji merytorycznych, jak i doświadczenia na rynku dr Świerczyńskiego.

W uzasadnieniu rekomendacji możemy przeczytać, iż w „wszechstronna WIEDZA i wieloletnia PRAKTYKA sprawiają, że dr Świerczyński zapewnia skuteczne wsparcie w zakresie patentów w branżach wymagających wysokiej specjalizacji, m.in. branży lotniczej, przetwórstwa ropy naftowej czy systemów górniczych.”

Na co dzień dr Świerczyński kieruje zespołem kilkudziesięciu rzeczników patentowych oraz współpracuje z klientami w obszarze inżynierii mechanicznej i chemicznej z całego świata.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 


Używanie znaku – dowody i używanie w zmienionej postaci cz. 2

Pierwsza Izba odwoławcza Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) wypowiedziała się na temat używania Czytaj dalej

Nowy artykuł na blogu Patpol: Czy „rogal marciński” to już naruszenie?

Z okazji Dnia Świętego Marcina przygotowaliśmy specjalny artykuł, w którym Katarzyna Jedynak- Gierada wyjaśnia na Czytaj dalej

Ekspertki Patpol na konferencji Prawo Własności Intelektualnej „in action”

24 października 2024 roku nasze rzeczniczki patentowe, dr Magdalena Tagowska i dr Agnieszka Żebrowska-Kucharzyk, wzięły Czytaj dalej