Aktualności

Dr. Inż. Dariusz Świerczyński ? wyróżniony w rankingu IAM Patent 1000!

Kolejny rok z rzędu rzecznik patentowy i Kierownik Działu Patentów w Patpol dr Inż. Dariusz Świerczyński został wyróżniony w prestiżowym, międzynarodowym rankingu IAM Patent 1000. Nagroda to doskonałe potwierdzenie zarówno wysokich kompetencji merytorycznych, jak i doświadczenia na rynku dr Świerczyńskiego.

W uzasadnieniu rekomendacji możemy przeczytać, iż w „wszechstronna WIEDZA i wieloletnia PRAKTYKA sprawiają, że dr Świerczyński zapewnia skuteczne wsparcie w zakresie patentów w branżach wymagających wysokiej specjalizacji, m.in. branży lotniczej, przetwórstwa ropy naftowej czy systemów górniczych.”

Na co dzień dr Świerczyński kieruje zespołem kilkudziesięciu rzeczników patentowych oraz współpracuje z klientami w obszarze inżynierii mechanicznej i chemicznej z całego świata.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 


Jaką nazwę zarejestrować? Najcenniejsze wskazówki [artykuł na ip-blog.pl]

Autor: Nina Jankowska, rzecznik patentowy. Wybór nazwy dla marki wcale nie jest prosty. Na rynku Czytaj dalej

Ochrona znaków towarowych w Polsce – artykuł Joanny Piłki w The Trademark Lawyer Magazine

W najnowszym wydaniu anglojęzycznego magazynu poświęconego ochronie praw własności intelektualnej - The Trademark Lawyer Magazine, Czytaj dalej

9 marca g.15:00 – webinar Zdobądź dofinansowanie na ochronę swojej marki!

Właściwe zabezpieczenie własności intelektualnej pozwala zyskać przewagę konkurencyjną na rynku. Jednak firmy z sektora MŚP Czytaj dalej