Aktualności

Dr. Inż. Dariusz Świerczyński ? wyróżniony w rankingu IAM Patent 1000!

Kolejny rok z rzędu rzecznik patentowy i Kierownik Działu Patentów w Patpol dr Inż. Dariusz Świerczyński został wyróżniony w prestiżowym, międzynarodowym rankingu IAM Patent 1000. Nagroda to doskonałe potwierdzenie zarówno wysokich kompetencji merytorycznych, jak i doświadczenia na rynku dr Świerczyńskiego.

W uzasadnieniu rekomendacji możemy przeczytać, iż w „wszechstronna WIEDZA i wieloletnia PRAKTYKA sprawiają, że dr Świerczyński zapewnia skuteczne wsparcie w zakresie patentów w branżach wymagających wysokiej specjalizacji, m.in. branży lotniczej, przetwórstwa ropy naftowej czy systemów górniczych.”

Na co dzień dr Świerczyński kieruje zespołem kilkudziesięciu rzeczników patentowych oraz współpracuje z klientami w obszarze inżynierii mechanicznej i chemicznej z całego świata.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 


Katarzyna Jedynak, Joanna Rafalska i Nina Jankowska ze zdanym egzaminem rzecznikowskim!

Niezwykle miło nam poinformować, że aplikantki rzecznikowskie z Patpol Katarzyna Jedynak, Joanna Rafalska i Nina Czytaj dalej

Patpol na targach INTARG 2022 w Katowicach

Już w najbliższą środę i czwartek 11-12 maja zapraszamy do Katowic, gdzie w słynnym Spodku Czytaj dalej

Aleksandra Kryśka została nowym członkiem INTA?s Non-Traditional Marks Committee!

Z przyjemnością informujemy, że Aleksandra Kryska, nasza ekspertka i rzeczniczka patentowa, została członkiem INTA?s Non-Traditional Czytaj dalej