Aktualności

Doroczna konferencja MARQUES 2023, 19-22 września, Berlin.

Aleksandra Kryśka, nasza rzeczniczka patentowa oraz zastępca kierownika działu znaków towarowych i wzorów przemysłowych wraz z Jakubem Słupskim, adwokatem w Patpol Legal. wezmą udział w dorocznej konferencji Marques, organizowanej przez jedno z najbardziej prestiżowych stowarzyszeń w branży IP.

Motywem przewodnim tegorocznej konferencji Marques będzie wpływ różnorodności i środowiska kulturowego na autentyczność marki. Podczas sesji poruszone będą również m.in.  tematy kierowania marką w czasach kryzysu, nowe zasady handlu elektronicznego oraz regulacje dla AI, Tik-Tok i influencerów.

Do zobaczenia w Berlinie, 19-22 września!


Dzień Domeny Publicznej 2025 – nowe możliwości dla twórców i kultury!

1 stycznia obchodziliśmy Dzień Domeny Publicznej – czas, kiedy twórczość kolejnych artystów staje się dostępna Czytaj dalej

Patpol na PTMG Autumn Conference

Z przyjemnością informujemy, że Joanna Rafalska z Patpol weźmie udział w PTMG Autumn Conference 2025, Czytaj dalej

Patpol ponownie wśród najlepiej ocenianych kancelarii IP 

Patpol po raz kolejny znalazł się w gronie najlepiej ocenianych kancelarii własności intelektualnej w Polsce Czytaj dalej