Aktualności

Zakończenie kariery po wielu latach pożegnanie z panią Anną Furmańską w Patpol

Dzisiejszy dzień w Kancelarii Patpol należy do Pani Anny Furmańskiej, która po ponad 45 latach wspaniałej kariery przechodzi na zasłużoną emeryturę. Pani Anna, specjalistka ds. zmian w Dziale Znaków Towarowych i Wzorów Przemysłowych, była niezastąpionym członkiem naszego zespołu, a jej praca była zawsze na najwyższym poziomie.

Podczas swojej kariery Pani Anna pełniła także funkcję asystentki rzecznika patentowego oraz specjalisty ds. zmian w rejestrze patentów w Dziale Patentów. Absolwentka Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalnością w Filologii Germańskiej, wyróżniała się nie tylko swoją wiedzą i umiejętnościami, ale także niezwykłą dokładnością i zaangażowaniem.

Dziękujemy, Pani Anno, za wszystkie lata współpracy i życzymy wiele radości i spokoju na nowym etapie życia.


Patpol nagrodzony jako Najlepszy Doradca ds. IP w Europie Środkowowschodniej!

Niezwykle miło nam poinformować, że Patpol został nagrodzony w kategorii Najlepszy Doradca ds. IP w Czytaj dalej

Wspólne posiedzenie Krajowej Rady Rzeczników Patentowych, Komisji Rewizyjnej i Organów Dyscyplinarnych

Izabella Dudek-Urbanowicz, prezes kancelarii patentowej Patpol, oraz Joanna Piłka, rzeczniczka patentowa, wzięły udział we wspólnym Czytaj dalej

Patpol Kancelaria Patentowa uczestnikiem AIPPI World Congress po raz kolejny

AIPPI World Congress to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń poświęconych ochronie własności intelektualnej. W dniach Czytaj dalej