Aktualności

Za nami Polski Kongres Napojowy!

Cieszymy się, że w Lublinie udało nam się spotkać z przedsiębiorcami zainteresowanymi ochroną swojej własności intelektualnej.
W ramach prelekcji Joanna Rafalska, rzecznik patentowy i Agata Witkowska, radca prawny, przybliżyły uczestnikom wydarzenia korzyści płynące z zastrzeżenia znaku towarowego oraz możliwości dochodzenia swoich praw w przypadku naruszeń.
Dziękujemy za miłe przyjęcie i ciekawe spotkania!
Do zobaczenia za rok.

Roszczenie informacyjne w Prawie Własności Przemysłowej (część 2)

W poprzednim artykule zostało przedstawione roszczenie informacyjne, w tym jego geneza oraz dotychczasowe uregulowanie w Czytaj dalej

Fałszerze podszywają się pod Urząd Patentowy (!) – Komentarz Joanny Piłki w artykule Rzeczpospolitej

W dzisiejszej Rzeczpospolitej (8.11.2019) ukazał się artykuł kontynuujący temat fałszowania dokumentów polskiego Urzędu Patentowego.Okazuje się, Czytaj dalej

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzymy Państwu radości, pokoju i nadziei. Niech te Czytaj dalej