Aktualności

Patpol i Patpol Legal na Forum Lodowym & SWEET 2022 w Częstochowie!

W ubiegłym tygodniu uczestniczyliśmy w Forum Lodowym & SWEET 2022, czyli niezwykłym wydarzeniu łączącym największych polskich producentów słodkich przekąsek. Były to dwa dni spotkań, interesujących rozmów i wymiany doświadczeń w zakresie znaków towarowych i ochrony marki na rynku spożywczym.

Jak wspominają Joanna Piłka rzecznik patentowy w Patpol oraz Agata Witkowska radca prawny w Patpol Legal, które reprezentowały nas na wydarzeniu, zdecydowanie możemy być dumni z naszej rodzimej faktorii słodyczowej!

Uczestnictwo w Forum to była czysta przyjemność, zwłaszcza że mieliśmy okazję spróbować nowości oraz genialnych polskich tradycyjnych wyrobów cukierniczych.

 


Negocjacje jako sposób rozwiązywania sporów

[Autor: Nina Jankowska, rzecznik patentowy] Porozumienia dotyczące praw własności przemysłowej coraz częściej goszczą na naszych Czytaj dalej

Rzecznicy patentowi Patpol wyróżnieni w rankingu WTR

Joanna Piłka i Aleksandra Kryśka zostały wyróżnione i polecone do współpracy przez respondentów badania rynku, Czytaj dalej

Jak przedsiębiorca może odzyskać domenę globalną gdy przejął ją nieuczciwy konkurent?

Autor: mec. Alicja Rytel, prawnik z Patpol Legal Dla przedsiębiorcy planującego działalność na skalę międzynarodową Czytaj dalej