Aktualności

Wyróżnienie w rankingu magazynu The Trademark Lawyer.

Informujemy z dumą, że nasi eksperci i wieloletni praktycy w dziedzinie ochrony znaków towarowych i wzorów przemysłowych, Izabella Dudek-Urbanowicz, Prezes Zarządu oraz Joanna Piłka, Kierownik Działu Znaków Towarowych i Wzorów Przemysłowych, zostali po raz kolejny rekomendowanymi profesjonalistami w Polsce według prestiżowego przewodnika World Intellectual Property Review Leaders (WIPR Leaders).

Nasza kancelaria została wyróżniona w ogólnoeuropejskim rankingu magazynu The Trademark Lawyer. Publikacja wskazuje na najbardziej uznane i szanowane kancelarie w Europie, w zakresie uzyskiwania i utrzymywania ochrony znaków towarowych.

Pełen ranking dostępny jest na stronach internetowych magazynu The Trademark Lawyer.


Patenty na szczepionki przeciwko covid-19 – dr Aleksandra Sołyga-Żurek dla portalu Spider’s Web

W artykule pt. "Oddaj patent na szczepionkę! Czy to jest sposób na pandemię?" na portalu Czytaj dalej

Bezkolizyjne wprowadzenie produktu na rynek na przykładzie kosmetycznych produktów spłukiwanych

W artykule zatytułowanym "Bezkolizyjne wprowadzenie produktu na rynek na przykładzie kosmetycznych produktów spłukiwanych" Agata Granis-Rafferty, Czytaj dalej

Patpol nagrodzony jako Najlepszy Doradca ds. IP w Europie Środkowowschodniej!

Niezwykle miło nam poinformować, że Patpol został nagrodzony w kategorii Najlepszy Doradca ds. IP w Czytaj dalej