Aktualności

Przedstawiciele Patpol na jubileuszowej uroczystości prof. Ryszarda Skubisza w Lublinie

W ubiegły piątek w auli Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie odbyła się jubileuszowa uroczystość 50-lecia pracy naukowej i dydaktycznej wybitnego przedstawiciela współczesnej doktryny prawa patentowego prof. Ryszarda Skubisza.

Spotkanie było połączone z konferencją naukową, dotyczącą wybranych problemów prawa autorskiego, patentowego i prawa konkurencji.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Patpol, Pani Danuta Wydrzyńska i Pan Janusz Nowakowski, rzecznicy patentowi z wieloletnim doświadczeniem.

Gratulujemy Panu profesorowi i dziękujemy za znaczący wkład w ukształtowanie polskiej praktyki prawa własności intelektualnej.

 


Rusza 2021 AIPPI World Congress Online!

W piątek rusza 2021 AIPPI World Congress Online, czyli doroczne spotkanie International Association for the Czytaj dalej

PATPOL IP RUNNER zainaugurowali sezon tegorocznych sztafet charytatywnych!

Kancelaria patentowa Patpol została nagrodzona w plebiscycie Managing IP Awards 2021 w kategorii Poland Prosecution. Czytaj dalej

Nowość w prawie patentowym – artykuł dr Aleksandry Sołygi-Żurek w magazynie Świat Przemysłu Farmaceutycznego

W najnowszym wydaniu branżowego magazynu Świat Przemysłu Farmaceutycznego dr Aleksandra Sołyga-Żurek, polski i europejski rzecznik Czytaj dalej