Profil pracownika

Magdalena Budzyńska jest asystentką rzecznika patentowego.

W Patpol jest osobą odpowiedzialną za wsparcie pracy rzeczników w przygotowywaniu dokumentacji walidacyjnych oraz krajowych, międzynarodowych i europejskich zgłoszeń patentowych. Sporządza dokumenty, wnioski i pisma do urzędów. Sprawuje nadzór nad korespondencją z klientami oraz monitoruje terminy zaistniałych spraw. Ponadto zajmuje się tłumaczeniem dokumentów i korespondencji.

Przed dołączeniem do Patpol w 2009 roku, Pani Magdalena zdobywała doświadczenie w firmie Bioton S. jako asystenta Dyrektora ds. Technicznych w Dziale Technicznym.

Magdalena Budzyńska ukończyła Liceum Fototechniczne o kierunku „Aparatowy procesów fototechnicznych”. Jest również dyplomowaną charakteryzatorką i stylistą.

Prywatnie Pani Magdalena uprawia crossfit, jogę oraz biegi OCR. Lubi uczęszczać na siłownię i chętnie wspina się na ścianki wspinaczkowe. W wolnych chwilach dużo czyta, między innymi reportaże, literaturę faktu oraz powieści sensacyjne i fantastykę. Jeśli nadarzy się okazja zajmuje się również wizażem i stylizacją fryzur na specjalne okazje, takie jak śluby, bale czy sesje zdjęciowe modelek.

Języki
Angielski
Polski
Usługi
Patenty
Wzory użytkowe
Dodatkowe prawo ochronne