Profil pracownika

Anna Stenzel
Rzecznik Patentowy

Anna Stenzel jest rzecznikiem patentowym.

Pani Anna w Patpol zajmuje się opracowywaniem krajowych, międzynarodowych i europejskich zgłoszeń patentowych z zakresu elektroniki, telekomunikacji i informatyki, a także walidacjami patentów europejskich.

Stale odbywa spotkania z klientami i koresponduje z Urzędem Patentowym RP oraz Światową Organizacją Własności Intelektualnej. Opracowuje odpowiedzi na postanowienia i zawiadomienia formalne i merytoryczne, weryfikuje tłumaczenia walidacji oraz przeprowadza badania patentowe w zakresie stanu techniki oraz czystości i zdolności patentowej.

Pani Anna jest rzecznikiem patentowym od 2011 roku, członkiem Polskiej Izby Rzeczników Patentowych (PIRP), posiada również certyfikat CEIPI / EPI Basic Training in European Patent Law.

Do Patpol dołączyła w pierwszej połowie 2019 roku. Przedtem pracowała w ogólnopolskiej sieci laboratoriów diagnostycznych jako specjalista do spraw rozliczeń oraz w warszawskiej kancelarii patentowej jako rzecznik patentowy i Szef Zespołu Mechaniki i Elektroniki.

Anna Stenzel ukończyła studia inżynierskie o specjalności Elektronika Morska na kierunku Elektronika i Telekomunikacja Wydziału Elektrycznego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Posiada również tytuł magistra o specjalności Radioelektronika.

Języki
Angielski
Polski
Usługi
Patenty
Wzory użytkowe
Strategia IP
Zarządzanie portfolio IP
Dodatkowe prawo ochronne
Specjalizacje
Elektronika
Elektronika biomedyczna
Elektronika Medyczna
Elektrotechnika
Informatyka
Inżynieria Elektryczna
Oprogramowanie
Przemysł Okrętowy
Spektroskopia
Systemy Analogowe
Systemy Nawigacyjne
Technologie Telewizyjne
Telefonia Komórkowa
Telekomunikacja
Transport
Urządzenia AGD
Urządzenia Medyczne