Aktualności

Patpol IP Runners pobiegli w jubileuszowym 10. Biegu Firmowym

Jubileuszowy 10. Bieg Firmowy okazał się nie lada wyzwaniem, ale nie straszny nam deszcz, wiatr i wczesna pora – drużyna  Patpol IP Runners  jak zawsze dała radę! ?

To już kolejny rok z rzędu, gdy nasi sportowcy wzięli udział sztafecie charytatywnej, której celem było wsparcie najmłodszych podopiecznych Fundacji Everest.

W sobotę dla małych bohaterów pobiegli: Monika Kawecka, Karolina Oświęcimska, Nina Jankowska, Piotr Jeżółkowski i Karol Szymańczak.

Jesteśmy z Was dumni!


Jakie funkcje pełni znak towarowy? [Artykuł na IP-Blog.pl]

Znak towarowy jako oznaczenie umożliwiające odróżnianie towarów i usług jednego przedsiębiorstwa od towarów i usług Czytaj dalej

O znakach towarowych po Brexicie Joanna Piłka komentuje dla Pulsu Biznesu

Dzisiaj ? to już pewne ? Wielka Brytania wychodzi z Unii Europejskiej (31 stycznia 2020). Czytaj dalej

Prawo patentowe w praktyce piątego grudnia zapisy trwają

Zapraszamy na warsztaty dedykowane przedstawicielom działów prawnych, R&D, innowacji oraz własności intelektualnej. Dzielimy się praktyczną Czytaj dalej