Jak dojechać do kancelarii patentowej Patpol

Samochód

Jadąc od Doliny Służewieckiej należy skręcić w ul. Nowoursynowską i kierować się prosto mijając kampus SGGW. Na końcu ulicy należy skręcić w lewo, w ulicę Ciszewskiego, która następnie skręca w prawo i przechodzi w ulicę Kiedacza. Po minięciu przystanku autobusowego Kopcińskiego należy skręcić w lewo za wysepką z przejściem dla pieszych. Tam znajduje się brama wjazdowa do osiedla oznaczona szyldem Patpolu. Siedzibą naszej Kancelarii jest ostatni budynek po prawej stronie.

Komunikacja miejska (metro + autobus)

Należy wysiąść na stacji metra Imielin. Następnie udać się na przystanek autobusowy Metro Imielin 01 (przy budynku Multikina rozkład jazdy dostępny pod tym linkiem). Wsiąść w autobus linii 148 ? kierunek Wiatraczna. Przystankiem docelowym jest przystanek Kopcińskiego 02. Następnie należy przejść ulicą Kiedacza około 150m w stronę przeciwną do kierunku jazdy autobusu. Brama wjazdowa na osiedle na którym znajduje się nasza siedziba (oznaczona szyldem Patpolu) mieści się po lewej stronie. Budynek główny Kancelarii patentowej Patpol jest krańcowym budynkiem na osiedlu.

Komunikacja miejska ? z Lotniska Chopina (autobus)

Należy wsiąść w autobus linii 148 kierunek Wiatraczna. Przystankiem docelowym jest przystanek Kopcińskiego 02. Następnie należy przejść ulicą Kiedacza około 150m w stronę przeciwną do kierunku jazdy autobusu. Brama wjazdowa na osiedle na którym znajduje się nasza siedziba (oznaczona szyldem Patpolu) mieści się po lewej stronie. Budynek główny Kancelarii patentowej Patpol jest krańcowym budynkiem na osiedlu.

Taksówka

Z uwagi na mylącą numerację ulicy Nowoursynowskiej przy podawaniu adresu naszej siedziby (ul. Nowoursynowska 162J) prosimy o podawanie kierowcy informacji, że wjazd na osiedle znajduje się od ulicy Kiedacza.