Aktualności

Izabella Dudek-Urbanowicz na PTMG w Lizbonie!

Już za tydzień w dniach 5-8 października w Lizbonie rozpocznie się jubileuszowa, setna edycja konferencji PTMG – Pharmaceutical Trade Mark Group. W wydarzeniu nie zabraknie przedstawiciela Patpol.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do spotkań, pogłębienia relacji i dyskusji o przyszłości znaków towarowych w Europie i na świecie.

Organizatorzy przewidzieli liczne prelekcje i panele eksperckie, a podczas nich między innymi tematy związane z ochroną własności intelektualnej w krajach objętych sankcjami i embargiem, zarządzanie znakami towarowymi na rynku farmaceutycznym na Bliskim Wschodzie, czy nowe prawodawstwo w USA.

Podczas trzech aktywnych dni konferencji, naszą kancelarię reprezentować będzie Izabella Dudek-Urbanowicz, Prezes Zarządu oraz Kierownik Działu Znaków Towarowych i Wzorów Przemysłowych Patpol.

Do zobaczenia w Lizbonie!

 


Uwaga na próby wyłudzenia opłat za zarejestrowane znaki towarowe! Artykuł Niny Jankowskiej w Rzeczpospolitej

O problemie wyłudzeń za zarejestrowane znaki towarowe pisaliśmy już w przeszłości. Informacje na ten temat Czytaj dalej

Dołącz do zespołu Patpol

Obecnie do zespołu Patpol poszukujemy studenta lub studentkę jednego z wydziałów technicznych Politechniki Warszawskiej z Czytaj dalej

Walidacja, krótki poradnik cz.2 – Przeprowadzenie walidacji.

Walidacja jest to, najprościej mówiąc, aktywowanie prawa do ochrony patentu na terytoriom kraju należącego do Czytaj dalej