Aktualności

Izabella Dudek-Urbanowicz na PTMG w Lizbonie!

Już za tydzień w dniach 5-8 października w Lizbonie rozpocznie się jubileuszowa, setna edycja konferencji PTMG – Pharmaceutical Trade Mark Group. W wydarzeniu nie zabraknie przedstawiciela Patpol.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do spotkań, pogłębienia relacji i dyskusji o przyszłości znaków towarowych w Europie i na świecie.

Organizatorzy przewidzieli liczne prelekcje i panele eksperckie, a podczas nich między innymi tematy związane z ochroną własności intelektualnej w krajach objętych sankcjami i embargiem, zarządzanie znakami towarowymi na rynku farmaceutycznym na Bliskim Wschodzie, czy nowe prawodawstwo w USA.

Podczas trzech aktywnych dni konferencji, naszą kancelarię reprezentować będzie Izabella Dudek-Urbanowicz, Prezes Zarządu oraz Kierownik Działu Znaków Towarowych i Wzorów Przemysłowych Patpol.

Do zobaczenia w Lizbonie!

 


Prawo patentowe w praktyce ? 5 grudnia ? zapisy trwają

Zapraszamy na warsztaty dedykowane przedstawicielom działów prawnych, R&D, innowacji oraz własności intelektualnej. Dzielimy się praktyczną Czytaj dalej

Patpol na targach INTARG 2022 w Katowicach

Już w najbliższą środę i czwartek 11-12 maja zapraszamy do Katowic, gdzie w słynnym Spodku Czytaj dalej

Diabeł tkwi w szczegółach, czyli od kiedy liczy się 5-letni okres, kiedy można bez konsekwencji nie używać swojego znaku towarowego?

Klienci często pytają, od kiedy powstaje obowiązek używania znaku, a konkretnie od kiedy brak rzeczywistego Czytaj dalej