Aktualności

Patpol Breakfast – zapraszamy na jesienną edycję śniadania biznesowego!

Już 27 listopada 2024 roku w godzinach 9:00-12:00 odbędzie się kolejna edycja Patpol Breakfast – naszego cyklicznego spotkania biznesowego poświęconego ochronie własności intelektualnej i kluczowym wyzwaniom, z jakimi mierzą się współczesne firmy.

📍 Miejsce: InFormal Kitchen (ul. Małachowskiego 2, Warszawa) oraz online.

Tematy przewodnie spotkania:

  • Własność intelektualna a sztuczna inteligencja – kto posiada prawa do twórczości generowanej przez AI?
  • Naruszenia patentowe – jakie wyzwania pojawiają się na etapie postępowania sądowego i jak skutecznie się przed nimi bronić?

Spotkanie poprowadzą nasi eksperci:

  • Katarzyna Jedynak-Gierada – rzecznik patentowy, prawnik
  • Jakub Słupski, LL.M. – senior associate, adwokat

Dla kogo jest Patpol Breakfast? Patpol Breakfast to wydarzenie skierowane do prawników, kadry zarządzającej, specjalistów marketingowych, pracowników działów badań i rozwoju (R&D) oraz przedsiębiorców zainteresowanych ochroną własności intelektualnej. To doskonała okazja do poszerzenia wiedzy, wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów w gronie profesjonalistów.

Forma uczestnictwa: Udział w spotkaniu jest możliwy zarówno stacjonarnie, jak i online. Rodzaj uczestnictwa można wybrać podczas rejestracji.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: Udział w Patpol Breakfast jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Aby wziąć udział w wydarzeniu, zapraszamy do kliknięcia w link rejestracyjny dostępny na naszej stronie. Więcej informacji o spotkaniu znajdą Państwo na tej stronie.

Zapraszamy serdecznie i czekamy na Państwa przy kawie i inspirujących rozmowach!


Początki wynalazków z dziedziny biotechnologii [Artykuł na IP-Blog.pl]

Autor: Barbara Milczarek, rzecznik patentowy. Praktyka patentowa zaczęła mierzyć się z wynalazkami z dziedziny biotechnologii Czytaj dalej

Joanna Rafalska w Agro Industry

Rynek napojów alkoholowych pod względem wielkości sprzedaży znajduje się w czołówce najważniejszych kategorii FMCG w Czytaj dalej

Mniej rejestracji znaków towarowych w Polsce – polskie firmy chętniej rejestrują znaki towarowe w UE

Mimo, iż maleje liczba zgłoszeń znaków towarowych w polskim Urzędzie Patentowym, to jednak polskie firmy Czytaj dalej