Aktualności

Izabella Dudek-Urbanowicz na PTMG w Lizbonie!

Już za tydzień w dniach 5-8 października w Lizbonie rozpocznie się jubileuszowa, setna edycja konferencji PTMG – Pharmaceutical Trade Mark Group. W wydarzeniu nie zabraknie przedstawiciela Patpol.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do spotkań, pogłębienia relacji i dyskusji o przyszłości znaków towarowych w Europie i na świecie.

Organizatorzy przewidzieli liczne prelekcje i panele eksperckie, a podczas nich między innymi tematy związane z ochroną własności intelektualnej w krajach objętych sankcjami i embargiem, zarządzanie znakami towarowymi na rynku farmaceutycznym na Bliskim Wschodzie, czy nowe prawodawstwo w USA.

Podczas trzech aktywnych dni konferencji, naszą kancelarię reprezentować będzie Izabella Dudek-Urbanowicz, Prezes Zarządu oraz Kierownik Działu Znaków Towarowych i Wzorów Przemysłowych Patpol.

Do zobaczenia w Lizbonie!

 


PATPOL IP RUNNERS po raz kolejny na starcie i mecie POLAND BUSINESS RUN!

Zespół najszybszych biegaczy z Patpol i Patpol Legal w składzie: Aleksandra Sołyga-Żurek Anna Wiśniewska Dariusz Czytaj dalej

TSUE rozstrzygnął, kto wnosi opłatę licencyjną za przechowywanie danych w chmurze – Artykuł Agaty Witkowskiej dla Prawo.pl

Autor: Agata Witkowska, adwokat w Patpol Legal Artykuł opublikowany w Prawo.pl 29.07.2022 W Trybunale Sprawiedliwości Czytaj dalej

Patpol Kancelaria Patentowa uczestnikiem AIPPI World Congress po raz kolejny

AIPPI World Congress to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń poświęconych ochronie własności intelektualnej. W dniach Czytaj dalej