Aktualności

PATPOL wspiera Warszawskie ZOO – adoptujemy urocze surykatki!

Z przyjemnością oficjalnie ogłaszamy współpracę Patpol z Fundacją Panda, w ramach której nasza kancelaria została sponsorem i podjęła się honorowej adopcji surykatek mieszkających w Warszawskim ZOO.

Akt adopcji oraz tablicę, która zostanie zamontowana przy wybiegu surykatek odebraliśmy z rąk Dyrektora warszawskiego Zoo dr. Andrzej Kruszewicz.

Choć nasze cegiełki to tylko kropla w morzu potrzeb, jesteśmy pewni, że przyczynią się do jeszcze lepszej opieki i pielęgnacji, jakiej wymagają te urocze zwierzęta.

Naszym działaniem chcemy również zachęcić wszystkich do odwiedzania i wspierania ogrodów zoologicznych.

Pamiętajmy, że odgrywają one niezwykle istotną rolę, nie tylko w uświadamianiu nam jak piękna jest przyroda, ale również (a może przede wszystkim) w odbudowaniu populacji zagrożonych gatunków.

Wspierajmy ogrody zoologiczne i odwiedzajmy je… nie tylko z dziećmi!


Zapraszamy na Patpol Breakfast

Wraz z Patpol Legal Piróg i Wspólnicy serdecznie zapraszamy Państwa na organizowane przez nas śniadanie Czytaj dalej

Reforma wzorów przemysłowych w Unii Europejskiej – zmiany od 1 maja 2025 r.

Od 1 maja 2025 roku zacznie obowiązywać nowy pakiet przepisów unijnych dotyczących wzorów przemysłowych. Reforma Czytaj dalej

Nowa publikacja: Jak oznaczać zarejestrowane prawa wyłączne? Nowy symbol dla zarejestrowanych wzorów unijnych

Znaki towarowe są niezwykle ważną kwestią w przypadku ochrony własności intelektualnej. To nie tylko informacja Czytaj dalej