Aktualności

Rzecznicy patentowi Patpol wyróżnieni w rankingu WTR1000 2020

Joanna Piłka i Aleksandra Kryśka zostały wyróżnione i polecone do współpracy przez respondentów badania rynku, przeprowadzanego rokrocznie od dziesięciu lat, WTR 1000.

Obydwie ekspertki specjalizują się w prawie znaków towarowych i wzorów przemysłowych, są doświadczonymi długoletnimi praktykami z bogatym doświadczeniem zarówno w zakresie strategii ochrony znaków i wzorów, zarządzania portfolio IP, a także spraw spornych czy rejestracji znaków i wzorów.

Ranking WTR1000 wyróżnia też najlepsze kancelarie specjalizujące się prawie znaków towarowych i wzorów przemysłowych – Patpol ma zaszczyt, po raz kolejny, znaleźć się w gronie najbardziej polecanych firm w Polsce.

WTR (World Trademark Review) to niezależny portal informacyjny traktujący o problematyce związanej ze znakami towarowymi dla praktyków IP na całym świecie.


Odznaka ?Za Zasługi dla Wynalazczości? dla rzeczników Patpol!

Jest nam niezwykle miło poinformować, że wieloletni pracownicy naszej kancelarii, a zarazem jedni z najbardziej Czytaj dalej

Dr Magdalena Tagowska ponownie wyróżniona tytułem IP Stars!

Dr Magdalena Tagowska jest kolejnym ekspertem z naszej kancelarii wyróżnionym w tegorocznym rankingu IP STARS Czytaj dalej

Postępowanie sprzeciwowe w Polsce: zalety i wady – najnowszy artykuł Aleksandry Kryśki w The Trademark Lawyer

W najnowszym wydaniu anglojęzycznego magazynu The Trademark Lawyer Aleksandra Kryśka wyjaśnia procedurę wnoszenia sprzeciwu wobec Czytaj dalej