Aktualności

Rekomendacja prestiżowego magazynu The Patent Lawyer dla Patpol!

Jest nam niezwykle miło poinformować, że otrzymaliśmy kolejną rekomendację w rankingu prestiżowego magazynu branżowego The Patent Lawyer Magazine.

Periodyk nagradza najbardziej uznane kancelarie specjalizujące się w ochronie własności intelektualnej na całym świecie. W najnowszym wydaniu zestawiono kancelarie europejskie, wśród których nie mogło zabraknąć Patpol.

Przede wszystkim gratulujemy całemu zespołowi działu patentów, którego praca po raz kolejny została dostrzeżona przez międzynarodowe grono ekspertów oraz branżę IP.

Pełne wydanie najnowszego The Patent Lawyer Magazine dostępne online.

 


Dzień Otwarty w Patpol z okazji Światowego Dnia Własności Intelektualnej

Jak co roku, 26 kwietnia aktywnie włączamy się w obchody IP WEEK, organizując Dzień Otwarty Czytaj dalej

Gramy z WOŚP – ekologicznie i z sercem

Co roku gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku z radością wzięliśmy Czytaj dalej

Dr inż. Dariusz Świerczyński po raz kolejny we władzach PIRP!

Niezwykle miło nam poinformować, że Dr inż. Dariusz Świerczyński, zastępca kierownika działu patentów w Patpol, Czytaj dalej