Aktualności

Polski Kongres Napojowy – do zobaczenia podczas naszej prelekcji

Jak właściwie zabezpieczyć znaki towarowe i co zrobić, gdy konkurencja naruszy nasze prawa ochronne? O możliwych działaniach prewencyjnych oraz dochodzeniu swoich roszczeń opowiemy podczas Polskiego Kongresu Napojowego.

Prelekcja ekspertek Patpol, rzecznika patentowego Joanna Rafalska oraz adwokat Alicja Rytel, odbędzie się drugiego dnia konferencji, w ramach panelu ?Bezpieczeństwo produkcji i rynek”, który rozpoczyna się o godzinie 17:00.

Spotkajmy się w Lublinie i porozmawiajmy o ochronie marki!

Kłopoty potentata wędliniarskiego – spór o prawa wyłączne

Smakoszom wyrobów wędliniarskich z pewnością dobrze znany jest znak towarowy słowno-graficzny z rozpoznawalnym logo przedstawiającym Czytaj dalej

Europejska rewolucja w ochronie patentów. Jednolity Sąd Patentowy.

Od 1 czerwca br. wszelkie postępowania dotyczące unieważnienia lub naruszenia patentu w Europie mogą być Czytaj dalej

Czy projekt architektoniczny może być chroniony jako wzór przemysłowy?- Dominika Fallach dla Dziennik Gazeta Prawna.

W celu uzyskania ochrony na podstawie praw autorskich, plan musi zostać uznany za utwór. Czyli Czytaj dalej