Aktualności

Patpol z prestiżową międzynarodową nagrodą

5 marca 2020 roku podczas XV gali Managing IP EMEA Awards w Londynie, kancelaria patentowa Patpol została nagrodzona zdobywając tytuł firmy roku 2020 w Polsce (Firm of the Year 2020 – Poland Prosecution).

Managing IP EMEA Awards to jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń, podczas którego nagradzani są najlepsi specjaliści z zakresu ochrony własności intelektualnej. Gromadzi ono kluczowe kancelarie patentowe, prawne oraz ich klientów, stanowiąc wyjątkową platformę do wymiany doświadczeń i poglądów.

Przyznawane nagrody to prestiżowe międzynarodowe potwierdzenie wyjątkowych kompetencji z zakresu własności intelektualnej, którymi dysponują wyróżnione firmy.

„Cieszymy się, że międzynarodowe grono naszych klientów oraz graczy na rynku własności intelektualnej doceniło jakość naszego doradztwa i profesjonalizm naszych rzeczników patentowych. Działamy w tej branży ponad pięćdziesiąt lat, starając się w optymalny sposób połączyć wyjątkowe na polskim rynku doświadczenie z wyzwaniami współczesnego, nieustannie zmieniającego się świata.” – komentuje Izabella Dudek-Urbanowicz, prezes zarządu Patpol.


Znak towarowy jaki jest każdy widzi – ale czy na pewno? Część 2

Jak już wspomniałam w pierwszym artykule niniejszego cyklu, znak towarowy, według definicji prawnej, to każde Czytaj dalej

Dr Magdalena Tagowska ponownie wyróżniona tytułem IP Stars!

Dr Magdalena Tagowska jest kolejnym ekspertem z naszej kancelarii wyróżnionym w tegorocznym rankingu IP STARS Czytaj dalej

Jaką nazwę zarejestrować? Najcenniejsze wskazówki [artykuł na ip-blog.pl]

Autor: Nina Jankowska, rzecznik patentowy. Wybór nazwy dla marki wcale nie jest prosty. Na rynku Czytaj dalej