Aktualności

Najnowszy artykuł na Ip-Blogu: „Turecki olimpijczyk Yusuf Dikeç rejestruje swój znak towarowy” autorstwa Niny Zabielskiej.

Na naszym blogu pojawił się nowy artykuł autorstwa Niny Zabielskiej, który przybliża historię tureckiego olimpijczyka, Yusuf’a Dikeç’a, i jego walki o ochronę swojej podobizny. W artykule Nina Zabielska analizuje zgłoszenia znaków towarowych złożone w Tureckim Urzędzie Patentowym, związane z wizerunkiem Dikeç’a. To niezwykle ciekawy przypadek, pokazujący, jak sukces sportowy szybko przekłada się na konieczność ochrony własnych praw. Zachęcamy do lektury!

Pełny artykuł dostępny jest tutaj.


Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzymy Państwu radości, pokoju i nadziei. Niech te Czytaj dalej

Poprawienie programu możliwe, jeśli zawiera on błędy, a twórca ich nie usunął.

[Autor: Agata Witkowska, radca prawny w Patpol Legal] Program komputerowy do obsługi naszej firmy, który Czytaj dalej

Joanna Piłka wyróżniona w prestiżowym rankingu WTR Global Leaders 2022!

World Trademark Review ogłosił wyróżnienia w prestiżowym rankingu WTR Global Leaders 2022. Z radością informujemy, że Czytaj dalej