Aktualności

Międzynarodowe wydarzenia branżowe

Tej jesieni nasze ekspertki wzięły udział w wielu międzynarodowych konferencjach branżowych poświęconych ochronie znaków towarowych.

➡️ @Izabella Dudek-Urbanowicz uczestniczyła w PRMG Autumn Conference, którą w Atenach zorganizowała @Pharmaceutical Trade Marks Group.

➡️ @Aleksandra Kryśka jeszcze we wrześniu pojawiła się na Marques Annual Conference w Berlinie, gdzie miała okazję spotkać się z pozostałymi członkami @MARQUES.

➡️ @Joanna Piłka, członkini komitetu ds. wzorów przemysłowych stowarzyszenia @ECTA, wybrała się do Turynu, aby uczestniczyć w obradach Design Committee oraz w warsztatach prawnych dotyczących ochrony własności intelektualnej na rynku moto.

➡️ @Aleksandra Kryśka i @Weronika Witkowska reprezentowały nas w Istambule podczas AIPPI World Congres.

Spotkania z Klientami i Kolegami z branży to zawsze bardzo intensywny czas. Dziękujemy za wszystkie ciekawe i inspirujące spotkania i rozmowy. Do zobaczenia podczas kolejnych konferencji!


Zapraszamy na Dzień Otwarty w Kancelarii Patpol!

26 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Własności Intelektualnej, z tej okazji zachęcamy Państwa do skorzystania z Czytaj dalej

Czy istnieje jedyna oryginalna wioska Świętego Mikołaja?

Rovaniemi, malownicze miasteczko w Laponii, każdego roku przyciąga tysiące turystów jako „oficjalna” wioska Świętego Mikołaja. Czytaj dalej

Kiedy potencjał marki zaczyna przerastać oczekiwania – przypadek MUALA

Zapraszamy do lektury najnowszego artykułu na IP-Blog, gdzie analizujemy historię dynamicznego rozwoju marki MUALA, stworzonej Czytaj dalej