Aktualności

Izabella Dudek-Urbanowicz z wyróżnieniem IP Star 2021

Bardzo miło nam poinformować, że w tegorocznym prestiżowym rankingu branżowym IP STARS Izabella Dudek-Urbanowicz, Prezes Zarządu, Kierownik Działu Znaków Towarowych i Wzorów Przemysłowych i Rzecznik patentowy w Patpol została wyróżniona tytułem „Trademark star 2021”.

IP Stars to międzynarodowe zestawienie najlepszych firm i indywidualnych specjalistów zajmujących się prawem własności intelektualnej.

Twórcy rankingu rekomendują ekspertów na podstawie ich wiedzy, pozycji rynkowej oraz osiągnięć i wyników wypracowanych na rzecz klientów.

Na wyróżnienia wpływają również opinie samych klientów oraz praktyków IP, dlatego jesteśmy szczególnie dumni z obecności w tym zestawieniu.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim firmom oraz klientom za rekomendację!

 


Witamy nowych rzeczników patentowych!

Z dumą informujmy, że 3 aplikantki Patpol, Nina Jankowska, Joanna Rafalska i Katarzyna Jedynak, ze Czytaj dalej

Noworoczny toast: szampan czy tequila?

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego tequila to coś więcej niż zwykły alkohol? Na chwilę przed karnawałem Czytaj dalej

IP-BLOG – prowadzony przez Patpol – objął patronat nad IP Challenge 2020

Już kolejny rok nasza kancelaria prowadząca portal IP-Blog.pl wesprze międzyuniwersytecki turniej z zakresu prawa własności Czytaj dalej