Aktualności

Patpol i Patpol Legal na Forum Lodowym & SWEET 2022 w Częstochowie!

W ubiegłym tygodniu uczestniczyliśmy w Forum Lodowym & SWEET 2022, czyli niezwykłym wydarzeniu łączącym największych polskich producentów słodkich przekąsek. Były to dwa dni spotkań, interesujących rozmów i wymiany doświadczeń w zakresie znaków towarowych i ochrony marki na rynku spożywczym.

Jak wspominają Joanna Piłka rzecznik patentowy w Patpol oraz Agata Witkowska radca prawny w Patpol Legal, które reprezentowały nas na wydarzeniu, zdecydowanie możemy być dumni z naszej rodzimej faktorii słodyczowej!

Uczestnictwo w Forum to była czysta przyjemność, zwłaszcza że mieliśmy okazję spróbować nowości oraz genialnych polskich tradycyjnych wyrobów cukierniczych.

 


Skutki nieużywania znaku towarowego: Slogan Think Different już nie dla Apple – artykuł Niny Jankowskiej dla DGP

Czy prawo ochronne na znak towarowy może wygasnąć?  Używanie znaku towarowego należy rozpocząć w ciągu Czytaj dalej

Dariusz Świerczyński na X Międzynarodowej Konferencji Przemysłu Chemii Gospodarczej

8 czerwca 2021 już po raz dziesiąty odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Gospodarczej organizowana Czytaj dalej

9 marca g.15:00 – webinar Zdobądź dofinansowanie na ochronę swojej marki!

Właściwe zabezpieczenie własności intelektualnej pozwala zyskać przewagę konkurencyjną na rynku. Jednak firmy z sektora MŚP Czytaj dalej