Profil pracownika

Małgorzata Trejgis
Rzecznik Patentowy

Małgorzata Trejgis jest rzecznikiem patentowym w dziale patentów.

Małgorzata Trejgis zajmuje się opracowywaniem krajowych, międzynarodowych i europejskich zgłoszeń patentowych z zakresu mechaniki, fotoniki oraz technik wytwarzania. W szczególności specjalizuje się w dziedzinie urządzeń i metod medycznych.

Pani Małgorzata weryfikuje również tłumaczenia walidacji patentów europejskich. Ponadto sporządza opinie i przeprowadza badania patentowe w zakresie stanu techniki oraz czystości i zdolności patentowej.

Rzecznikiem patentowym oraz członkiem Polskiej Izby Rzeczników Patentowych jest od 2011 roku. Przed dołączeniem do Patpol w 2022 roku przez ponad 10 lat pracowała jako rzecznik patentowy w jednej z wiodących w Polsce kancelarii patentowych.

Małgorzata Trejgis posiada tytuł magistra inżyniera dwustopniowych studiów   magisterskich o specjalności Inżynieria Fotoniczna na Wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Instytucie Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN. Ukończyła również podyplomowe studia z prawa własności przemysłowej na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.

Języki
Angielski
Polski
Usługi
Patenty
Wzory użytkowe
Specjalizacje
Budownictwo
Górnictwo
Hydraulika
Inżynieria Lądowa
Inżynieria Mechaniczna
Lotnictwo
Mechanika
Protezy
Spektroskopia
Środki Higieniczne i Opatrunkowe
Technologia Budowy Maszyn
Technologie Przemysłowe
Urządzenia AGD
Urządzenia Medyczne