Profil pracownika

Grzegorz Wodecki
Aplikant Rzecznikowski
Specjalista ds. Patentów

Grzegorz Wodecki jest specjalistą ds. patentów i aplikantem rzecznikowskim.

Na co dzień wspomaga pracę rzeczników w dziale patentów. Współtworzy krajowe, europejskie i międzynarodowe zgłoszenia patentowe. Zajmuje się poszukiwaniami w bazach literatury patentowej. Prowadzi korespondencję z Urzędem Patentowym RP oraz spotkania z klientami polskimi i zagranicznymi. Do jego zadań należy również walidacja patentów europejskich.

Pan Grzegorz w Patpol pracuje od 2017 roku, wcześniej zdobywał wieloletnie doświadczenie na stanowisku Senior Project Engineer w firmie zajmującej się badaniem i certyfikacją komponentów oraz urządzeń elektrycznych i elektronicznych na zgodność z wymaganiami standardów UL i CSA.

Jest członkiem Polskiej Izby Rzeczników Patentowych. Posiada uprawnienia SEP „E” i „D” (Stowarzyszenie Elektryków Polskich), certyfikaty AutoCAD Level II oraz ukończone kursy: Lean Sigma Green Belt Training, The National Electric Code (NEC), Supervisor Essentials Program.

Grzegorz Wodecki ukończył Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej uzyskując tytuł magistra inżyniera automatyki i robotyki.

Prywatnie uprawia narciarstwo oraz pływanie. Interesuje się elektroniką i automatyką, w szczególności programowaniem i użytkowaniem komponentów takich jak Arduino oraz Raspberry Pi.

„Aby wpaść na świetny pomysł, miej wiele pomysłów” – Thomas Edison

Języki
Angielski
Polski
Usługi
Patenty
Wzory użytkowe
Dodatkowe prawo ochronne
Specjalizacje
Budownictwo
Elektronika
Elektronika biomedyczna
Elektronika Medyczna
Elektrotechnika
Informatyka
Inżynieria Elektryczna
Inżynieria Mechaniczna
Mechanika
Oprogramowanie
Technologia Budowy Maszyn
Technologie Przemysłowe
Technologie Telewizyjne
Telefonia Komórkowa
Telekomunikacja
Urządzenia AGD
Urządzenia Medyczne